Dr. Wondrasek [József]: A gyógyszerészi gyakorlat és gyógyszerüzemi technika kézikönyve I-II. Bp., é.n., Szerzői kiadás, VIII+584+391 p. Számos szövegközti ábrával, Könyvkötői egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap hiányos, az I. kötet gerince sérült, az I. kötet 1/2. oldala részben hiányos, a II. kötetből 290-303 p. és 322-391 p. között a lapok kijárnak
Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.
J. D. Choisy: Prodromus D'Une Monographie de la Familie des Hypéricinées. Genéve, 1821. Maison de Commerce. Első kiadás / First issue! 70p. + 9t. + hozzá Jd. Choisy: Convolvulaceae orientales, Uo 1834.384-502 p, + 6 t Címlap nélkül / Without front page; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio secunda 1838. 43-86p. + 4t.; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio tertia. 261-288 p. + 5 t. Modern műbőr kötésben / In modern nyl binding. Egy elfeledett tudós nagy botanikai munkája! Ritka! Rare book and studies of a Swiss botanist.
T Boglar, L Bodrogi: Opuscula Ethnologica Memoriae Ludovici Biro Sacra (German) Bp., 1959. Akadémiai. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, festett lapszélekkel.. Ritka! / In half linen binding, with paper cover.. Rare!
Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.
Rhorer László: Physika. Egyetemi és főiskolai hallgatók számára Bp., 1922, Universitas. Számos ábrával. Korabeli félvászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. A gerincét korábban megerősítették.