Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban.
Dr. Gózony Lajos-Dr. Lénárd Vilmos: A gyakorlati bakterológia zsebkönyve. Serológiai függelékkel. Budapest, 1919, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. III. átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, 244 p. A kötése kopott, a gerince sérült, szakadt. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.
Magyar földmérők arcképcsarnoka. Szerk.: Raum Frigyes. Bp., 1976, Budapesti Geodéziai és Térképészeti Vállalat. Basilides Sándor illusztrációival, készült 600 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban
Oltay Károly: Geodézia II-III-IV. kötet. Tan és kézikönyv mérnöki használatra. II. A vízszintes mérés alapműveletei és műszerei. III. A vízszintes mérés módszerei. IV. A magasságmérés műszerei és módszerei. Bp., 1919-1920, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata, VIII+184+IX+266+IV+149 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, a II-III. kötet egybekötve. Jó állapotban.