Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben.