A Népszövetség alapító okmánya / Conditions de paix des Puissances Allieées et Associeées: reproduction compleéte du texte officie; avec carte des territoires á ceéder. Socieéteé Allemande pour une Ligue des Nations. Berlin(?), Engelmann, 1919. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi bejegyzésekkel / half linen binding
Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Boda Gyula dr., Vincenti Gusztáv dr.: A Jogi Hírlap Döntvénytára 1936 IX. 1.- 1939 IX. 1. Magánjog. Kissé foltos egészvászon kötésben. Budapest, 1939 Jogi Hírlap.