3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum. 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, két illusztráció kijár (2.,19. t.)