Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

16202.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
16203.

Rufpreis:
1 600 HUF

Musil, Robert: Törless iskolaévei. Három elbeszélés. Bp., 1965, Európa. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16204.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16205.

Rufpreis:
1 000 HUF

16206.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lászlóffy Csaba: De ki a nyertes? Két kisregény. Kolozsvár, 1995, Minerva (Minerva Könyvek 2.). A szerző által Murádin Jenő (1937- ) művészettörténésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
16207.

Rufpreis:
1 000 HUF

F. W. Bain: A hibák bányája. Régi hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordította Baktay Ervin. Budapest, 1920, Rózsavölgyi és Társa. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval. Számozatlan példány.
16208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerb Antal: Hétköznapok és csodák.. Bp., é. n., Révai (Világkönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban.
16209.

Rufpreis:
1 200 HUF

Janouch, Gustav: Beszélgetések Kafkával. Bp., 2008, Kairosz. Papírkötésben, jó állapotban.
16210.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zweig, Stefan: Küzdelem a démonnal. Bp., 1946, Anonymus. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16211.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lukácsy Sándor: Zengedező sípszó. Száz szemelvény a régi magyar egyházi irodalomból. 1-2. köt. Pécs, 2002, Jelenkor (Sion-hegyi könyvtár). Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
16212.

Rufpreis:
2 000 HUF

16213.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF