Bakcsi György (szerk.): Kevésbábos magyar feladványok. Budapest, 1982, Sport. Kiadói kemény papírkötés, kissé viseltes állapotban, kicsit laza fűzéssel, kicsit sérült gerinccel, számos szövegközti illusztrációval.
Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás, 39 p. Átkötött modern egészvászon kötés. Jó állapotban
William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.
Simon, Alfred: Dictionnaire du théâtre français contemporain. Párizs, 1970, Libraire Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.; Bourin, André - Rousselot, Jean: Dictionnaire de la littérature française contemporaine. Párizs, 1966, Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.