https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.
1
16034.

Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t.  A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!
1
16035.

Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t. A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!
1
16036.

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Czillei Géza: Láthatatlan front. Bp., 1942, Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
16037.

Czillei Géza: Láthatatlan front. Bp., 1942, Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Új Rezső: Harsogjon az ének. Békéscsaba, 1959,  Békés megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya, Hazafias Népfront Békés megyei Irodája. Kiadói papírkötés, némileg foltos borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A szerző által Szántó Juditnak (1903-1963) dedikált példány, dátumozással. (1963. IV. 5.)
1
16038.

Új Rezső: Harsogjon az ének. Békéscsaba, 1959, Békés megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya, Hazafias Népfront Békés megyei Irodája. Kiadói papírkötés, némileg foltos borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A szerző által Szántó Juditnak (1903-1963) dedikált példány, dátumozással. (1963. IV. 5.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
16039.

Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai. Fordította Szász Károly. Budapest, 1907, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon kötéssel, megviselt borítóval, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.
1
16040.

Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai. Fordította Szász Károly. Budapest, 1907, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon kötéssel, megviselt borítóval, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé  foltos borítóval.
1
16041.

Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heine, Heinrich: Atta troll. Ein Sommernachtsraum. / Nyáréji álom. Bp., 1958, Corvina (Kétnyelvű klasszikusok). 210. számú sorszámozott példány, készült 500 példányban. Félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1
16042.

Heine, Heinrich: Atta troll. Ein Sommernachtsraum. / Nyáréji álom. Bp., 1958, Corvina (Kétnyelvű klasszikusok). 210. számú sorszámozott példány, készült 500 példányban. Félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc.  5. kiad. Pest,  1860, Heckenast Gusztáv. 211 p + 3 rézmetszetű képpel. Eredeti papírkötésben
1
16043.

Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 5. kiad. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. 211 p + 3 rézmetszetű képpel. Eredeti papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karinthy Frigyes: Színház. Karinthy Frigyes munkái VIII. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit laza fűzéssel.
1
16044.

Karinthy Frigyes: Színház. Karinthy Frigyes munkái VIII. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
1
16045.

Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse