https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 48
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1516079
12463
288
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Minerva papíráruház. reklámterv. Vegyes technika. papír. 28x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1404833
12464
288
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1914 Schuchardt és Schütte árujegyzék (fémmegmunkálásra és gépesítésre való szerszámok), kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1514672
12465
288
0
20000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Parfumerie Brázay litho plakát, Kellner és Mohrlüder Rt., visetles állapotban, törésekkel, sarkain kis sérüléssel, 32×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1496682
12466
288
0
8000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 "Az élet útja - Életünket végig / Dreher-márkák védik", Dreher reklámplakát, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 37,5×48,5 cm 1432664
12467
288
0
8000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Badacsonyi borok több száz darabos magyar borcímke gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels 1432703
12468
288
0
8000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Szekszárdi borok. Kb 700 darabos magyar borcímke gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels 1432705
12469
288
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Badacsonyi borok. Kb 400 darabos magyar borcímke gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels 1432710
12470
288
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Villányi borok. Nagy borcímke gyűjtemény. Kb 300 db szépen felragasztva, rendezve, mind különböző / Collection Hungarian wine labels 1130988
12471
288
0
500000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Das Lot is nicht erreichbar
1432707
12472
288
0
13000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Dél.balatoni borvidék Óriási, Kb 1100 darabos magyar borcímke gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels 1432706
12473
288
0
8000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Kiskőrösi borvidék Kb 700 darabos magyar borcímke gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels 1432700
12474
288
0
10000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Egri borok több mint ezer darabos magyar borcímke gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse