Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "1848-49-as forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" éremsorozat: "Kossuth Lajos", "Batthyány Lajos", "Görgei Artúr", "Bem József", "Gábor Áron", "Petőfi Sándor" Ag emlékérmek eredeti dísztokban (35g/0.925/42,5mm) T:PP kis patina Hungary 1998. "150th Anniversary of the Hungarian Revolution of 1848-49" Ag medallion set with 6 different medallions with the portrait of Lajos Kossuth, Lajos Batthyány, Artúr Görgei, József Bem, Áron Gábor and Sándor Petőfi. The collection is in original case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (35g/0.925/42,5mm) C:PP small patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg