Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 152

Somogy megye földrajzi nevei. Szerk.: Papp László, Végh József. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15132.

Rufpreis:
5 000 HUF

15133.

Rufpreis:
800 HUF

Cartographia útikönyvek, 2 db:  Koszta Nagy István: Erdély. Budapest, 1998, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva.  Dr. Dusek László: Az alföld. Budapest, 2000, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva.
15134.

Rufpreis:
800 HUF

Reichart Géza: A turistaság kézikönyve. Bp., 1927,A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv- és Térképkiadó R.-T. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
15135.

Rufpreis:
1 600 HUF

15136.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15137.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15138.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Attilio Gatti: Musungu. Fordította Déry Tibor. A világjárás hősei. Budapest, É.N., Utazási könyvek kiadóhivatala. Egésvászon kiadói borítóban, 204 p.  A kiadói borítója kopott, foltos. A lapszélek foltosak. Az elülső és hátsó szennylapon beírás. A címlapon ajándékozási sorok.
15139.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Molnár Gábor két Amazóniáról szóló könyve: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.  Én kedves Amazóniám. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóban.
15140.

Rufpreis:
1 000 HUF

15141.

Rufpreis:
2 000 HUF

15142.

Rufpreis:
3 000 HUF

La novaj fervojoj tra Austriaj Alpoj. Bécs, [1914], Eldonis la I. R. ministerio por fervojaj. Az osztrák Alpokon átvezető új vasútról szóló eszperantó nyelvű kiadvány, számos képpel. Szecessziós papírkötésben, megviselt állapotban.
15143.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF