Pfadfinder Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1508948
12991
287
Scout
Golenszky Kandid Dr. (szerk.): A 25. sz. Szent Imre cserkészcsapat 25 éve. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé kopott állapotban.
1507596
12992
287
Scout
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Papírkötésben, jó állapotban.
1478310
12993
287
Scout
1933 Gödöllői Jamboree térkép, Bp., Athenaeum, 40x55cm 1507588
12994
287
Scout
Bakay Kornél: Ragyogj, cserkészliliom! Bp., 1989, Metrum (Régi magyarság). Papírkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF