Umschläge mit Münzen und Banknoten

Zahl der Lose: 11

1992. "Barcelona - Magyar csapat" emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel T:PP
30024.

Rufpreis:
800 HUF

2001. 200Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" érmés levelezőlapon T:BU
30025.

Rufpreis:
1 000 HUF

2001. 200Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" érmés levelezőlapon, bontatlan T:BU Adamo EM174
30026.

Rufpreis:
800 HUF

2001. 200Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" érmés levelezőlapon, bontatlan T:BU Adamo EM175
30027.

Rufpreis:
800 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1975. "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1  USA 1975. "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC
30028.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
9

Man-sziget 1989. 1C Cu-Ni "II. Erzsébet." bélyeges borítékon T:BU Isle of Man 1989. 1 Crown Cu-Ni "Elizabeth II" in stamped envelope C:BU
30030.

Rufpreis:
1 200 HUF

NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU
30031.

Rufpreis:
1 800 HUF

30032.

Rufpreis:
1 800 HUF

Svájc 1969. "50 éves a svájci légiposta" Ag emlékérem bélyeges levelezőlapon (5g/0.900/45mm) T:1 Switzerland 1969. "50th Anniversary - Swiss Airmail" Ag commemorative medallion on postcard with stamps (5g/0.900/45mm) C:UNC
30033.

Rufpreis:
1 200 HUF

Svájc 1977. "Walter Mittelholzer" Ag emlékérem lezárt borítékban bélyegekkel és bélyegzésekkel (0.999/33mm) T:PP patina Switzerland 1977. "Walter Mittelholzer" Ag commemorative medallion in sealed envelope with stamps (0.999/33mm) C:PP patina
30034.

Rufpreis:
2 400 HUF

30035.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF