Umschläge mit Münzen und Banknoten Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1437500
30024
285
Envelopes with Coins and Banknotes
Numismatik
1992. "Barcelona - Magyar csapat" emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel T:PP 1486803
30025
285
Numismatik
2001. 200Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" érmés levelezőlapon T:BU 1437706
30026
285
Numismatik
2001. 200Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" érmés levelezőlapon, bontatlan T:BU Adamo EM174 1437704
30027
285
Numismatik
2001. 200Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" érmés levelezőlapon, bontatlan T:BU Adamo EM175 1277377
30028
285
100
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1975. "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA 1975. "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC 1437586
30030
285
Numismatik
Man-sziget 1989. 1C Cu-Ni "II. Erzsébet." bélyeges borítékon T:BU Isle of Man 1989. 1 Crown Cu-Ni "Elizabeth II" in stamped envelope C:BU 1494551
30031
285
Numismatik
NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU
1466334
30032
285
Numismatik
1494542
30033
285
Numismatik
Svájc 1969. "50 éves a svájci légiposta" Ag emlékérem bélyeges levelezőlapon (5g/0.900/45mm) T:1 Switzerland 1969. "50th Anniversary - Swiss Airmail" Ag commemorative medallion on postcard with stamps (5g/0.900/45mm) C:UNC
1494546
30034
285
Numismatik
Svájc 1977. "Walter Mittelholzer" Ag emlékérem lezárt borítékban bélyegekkel és bélyegzésekkel (0.999/33mm) T:PP patina Switzerland 1977. "Walter Mittelholzer" Ag commemorative medallion in sealed envelope with stamps (0.999/33mm) C:PP patina 1466356
30035
285
Numismatik
Svájc 1977. "Walter Mittelholzer" Ag emlékérem lezárt borítékban bélyegekkel és bélyegzésekkel (0.999/33mm) T:PP patina Switzerland 1977. "Walter Mittelholzer" Ag commemorative medallion in sealed envelope with stamps (0.999/33mm) C:PP patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF