13441.
Beendet 284. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
1932 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét második ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 133 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.