Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Hatvany Lajos: Feleségek felesége. Petőfi, mint vőlegény. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér képekkel illusztrálva.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor