Dr. Gustave Le Bon: Múlt és jövő. (Gondolatok a világháborúrúl, békéről, s a népek és a kultura sorsáról.) Fordította Dr. Wildner Ödön. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.