Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Charles Dickens: Dombey és fia. Átdolgozott kiadás. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de alapvetően jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg