Bücher: Küche und Garten Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1457592
13282
284
Books: Kitchen and garden
Varró Aladár Béla: Termeljünk gyógynövényt. Jövedelmező gyógynövény termelés. (Függelék: A vadontermő gyógynövények gyűjtése és értékesítése.) Szeged, 1948, Szukits. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1457439
13283
284
Books: Kitchen and garden
Schlickeysen Gusztáv: Gyümölcs és kenyér. Az ember tudományos diatetikája. Fordította Moldován Árpád. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a könyvtest és a borító részben elvált, a kötése sérült.
1457397
13284
284
Books: Kitchen and garden
Raoul Francé: Élet a termőföldben. Kerti séták. Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
1457418
13285
284
Books: Kitchen and garden
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db: Táplálkozzunk helyesen! Bp., é.n., Stádium. Kiadói papírkötésben, némileg viseltes papírborítóval. Téli zöld meténg gyűjtés! (Bp.), é.n., Ságvári Nyomda. Kiadói papírkötés. 1361279
13286
284
Books: Kitchen and garden
Dr. Kapás Sándor: Növényfajták és növénynemesítők. Budapest, 1997, Országos Mezőgazdasági Minősítő Intézet. Kiadói egészvászon borítóban, 412 p. Kapás Sándor által dedikált! 1428060
13287
284
Books: Kitchen and garden
dr. Cselőtei László, dr. Csider László, Csáky Antal: Kertészet. Budapest, 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban. Jó állapotban.
1259249
13288
284
Books: Kitchen and garden
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
1259253
13289
284
Books: Kitchen and garden
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 4 kötet.
1385657
13290
284
Books: Kitchen and garden
1132406
13291
284
Books: Kitchen and garden
1252566
13292
284
Books: Kitchen and garden
Vegyes egészség-életmód könyv tétel, összesen 3 kötet. 1252572
13293
284
Books: Kitchen and garden
Vegyes egészség-életmód könyv tétel, összesen 3 kötet.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF