Rodin Beszélgetései a művészetekről. Összegyüjtötte Paul Gsell. Fordította Farkas Zoltán. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.