Stich Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1477597
11000
284
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Sz. Mihály temploma Sopronban, acélmetszet, 14x11 cm./ cca 1940 Ludwig Rohbock (1820-1883). S. Michael Church, Sopron (Ödenburg, steel-engraving, 14x11 cm.
1479162
11001
284
Engravings
Vadkan vadászat. Fényomat, papír, kissé viseltes üvegezett fa keretben, Divald Károly kiadása, 18x25 cm.
1477641
11002
284
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Hradek vára (Csehország), acélmetszet, paszpartuban, 10x16 cm./ cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Hradek Castel (Czech Republic), steel-engraving, in paspartu, 10x16 cm. 1432211
11003
284
Engravings
1432043
11004
284
Engravings
1454381
11005
284
Engravings
cca 1880 Norwegische Landschaft, litho, feliratozva, 27×21,5 cm 791717
11006
284
Engravings
cca 1800 4 db görögországi témájú rézmetszet (Mistra, Megaspileon, Zante, Ioannina), 13x8 cm
1475739
11007
284
Engravings
cca XVIII. sz: Antik, rézmetszetes szentkép / Ecthed holy card 14x10 cm
1475752
11008
284
Engravings
cca XVII- sz. Antik, rézmetszetes szentkép. Halállal ostáblázó hölgy. Szakadással / Ecthed card. Women playing checkers with Death. With tear 8x10 cm 1392293
11009
284
Engravings
cca 1778 Magyar(?) egyházi személy címere, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 13,5×9,5 cm / cca 1778 Coat-of-arms of a Hungarian(?) ecclesiastical notability, copper etching, on paper, unsigned, 13,5×9,5 cm
1480983
11010
284
Engravings
1911 Lieu Pei, Koan Yu and Tchang Fei tánc a barackosban Kínai színezett litográfia / Chinese colored lithography in paspartu. Dance in the peach garden 30x21 cm
1480975
11011
284
Engravings
Kakasok kínai színezett litográfia / Cocks chinese colored lithography in paspartu. 30x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF