Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1473377
11026
284
3400
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Egypúpú teve. Bőrrel bevont kisplasztika, m:31 cm, h:31 cm
1474873
11027
284
Víg János (?-): Gloria-victis emlékmű Csömör. Bronz falikép, jelzés nélkül, 18×25 cm 1479186
11028
284
Rajki László (1939-): Busójárás Mohács. Bronz falikép, jelzett, 17×25 cm 1480017
11029
284
2 db indiai fa faragás ( Shiva, Radha), m:16 és 23 cm 1480053
11030
284
Olvashatatlan jelzéssel: Zsákot pakoló munkás, festett gipsz, több helyen sérült, m:40 cm
1480059
11031
284
A Riói Megváltó Krisztus alabástrom másolata, m:22 cm
1480077
11032
284
Francia spiáter imádkozó pár ( 2db), jelzett (Angelus), kopott, férfinak kis lyukkal a fején, fém talpazaton, m:30 cm (2×) 1480227
11033
284
W.F. jelzéssel: Férfiporté, fa, 26x20 cm 1044643
11034
284
cca 1950, Német paraszt pár szobor, spiáter, jelzés nélkül, hibás, 25cm
1453058
11035
284
Borneói dayak szobor, fa, jelzés nélkül, m: 42 cm /
1150352
11036
284
Kislány a rongybabával, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m:14,5 cm
1064364
11037
284
70000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF