Diercke Schulatlas für höhere Lehranstalten. Braunschweig - Berlin - Hamburg, 1929, Verlag von Georg Westermann. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, a borítója kopottas, foltos, a kötése sérült, pár lap kijár.