Kaufmann jelzéssel: Hegyvidéki tó, olaj, fa, sérült keretben, 29×39 cm https://www.darabanth.com/de/284-Fernauktion/284.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Kaufmann-jelzessel-Hegyvideki-to-olaj-fa-serult-keretben-29C39739-cm~II1474256
1474256
10053
284
Beschreibung: Kaufmann jelzéssel: Hegyvidéki tó, olaj, fa, sérült keretben, 29×39 cm
: vörös_iván