Foto Zahl der Lose: 388
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1445317
12288
284
Photo
cca 1880-1940 18 db nagyméretű iskolai tabló és csoportkép budapesti, I. és II. kerületi iskolákból
1071714
12289
284
Photo
1991 Bp., II. János Pál pápa látogatása Budapesten, életképek, kartonra ragasztott fotók, egyik sérült, 39x29 cm
1266313
12290
284
Photo
cca 1970 4 db MTI sajtófotó a metróépítésről 20x26 cm
1122103
12291
284
Photo
1930 Bp., A Szent Imre-év keretében rendezett körmenet a Hősök terén előkelőségek részvételével, Macsi András fotója, pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF