1920. "Rákos Szt. Mihályi Kerékpár Kör 1904" jelzett Ag díjérem mellsz... https://www.darabanth.com/de/283-Fernauktion/283.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Ordnen~300016/1920-Rakos-Szt-Mihalyi-Kerekpar-Kor-1904-jelzett-Ag-dijerem-mellszalagon-az-ermen-levo~II1466770
1466770
31122
283
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: 1920. "Rákos Szt. Mihályi Kerékpár Kör 1904" jelzett Ag díjérem mellszalagon, az érmen levő koszorú Cu (mellszalaggal együtt 25,95g/0.800/41x50mm) T:2
: ra