Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 516
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1323392
15003
283
1317946
15004
283
1434515
15005
283
Stefan Zweig: Ámok. Fordította Újváry Lajos. Budapest, 1946, Révai. Kiadói picit foltos, picit kopott félvászon kötés. Jó állapotban.
1436001
15006
283
Földes Jolán: Arany fülbevaló. Budapest, é.n., Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói kopottas félvászon kötés, kopottas gerinccel.
1341383
15007
283
1462633
15008
283
Szokoly Viktor: Regényes rajzok Petőfi Sándor ifjúkori éveiből. Pest, 1859, Vahot Imre, Müller Emil Könyvnyomdája. Átkötött kissé viseltes félvászon kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, a Váczi Casino bélyegzőivel. 1462565
15009
283
Joszif Freilihman: Virus-2 akció I-III. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 9-11. Bp., 1961, Belügyminisztérium. Kiadói papírkötés, megviselt, foltos, kopott borítóval. 1462723
15010
283
Tótfalusi István: Vademecum. Szokatlan szavak szótára. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1462571
15011
283
A Belügyminisztérium Kiskönyvtára 2 kötete: Földes Mihály: A szürke agár. Bp., 1960, Belügyminisztérium. Kiadói kissé viseltes papírkötéssel. Vaszilij Ardmackij: A fekete fenyves. Bp., 1960, Belügyminisztérium. Kiadói kissé viseltes papírkötéssel.
1288178
15012
283
1433410
15013
283
1425939
15014
283
The Economist - A világ számokban. 2012. Fordította Jutai Péter. Budapest, 2012, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF