Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

15003.

Rufpreis:
1 000 HUF

15004.

Rufpreis:
3 000 HUF

Stefan Zweig: Ámok. Fordította Újváry Lajos. Budapest, 1946, Révai. Kiadói picit foltos, picit kopott félvászon kötés. Jó állapotban.
15005.

Rufpreis:
1 000 HUF

Földes Jolán: Arany fülbevaló. Budapest, é.n., Grill Károly Könyvkiadóvállalata.  Kiadói kopottas félvászon kötés, kopottas gerinccel.
15006.

Rufpreis:
800 HUF

15007.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szokoly Viktor: Regényes rajzok Petőfi Sándor ifjúkori éveiből. Pest, 1859, Vahot Imre, Müller Emil Könyvnyomdája. Átkötött kissé viseltes félvászon kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, a Váczi Casino bélyegzőivel.
15008.

Rufpreis:
3 000 HUF

Joszif Freilihman: Virus-2 akció I-III. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 9-11. Bp., 1961, Belügyminisztérium. Kiadói papírkötés, megviselt, foltos, kopott borítóval.
15009.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tótfalusi István: Vademecum. Szokatlan szavak szótára. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15010.

Rufpreis:
800 HUF

A Belügyminisztérium Kiskönyvtára 2 kötete:  Földes Mihály: A szürke agár. Bp., 1960, Belügyminisztérium. Kiadói kissé viseltes papírkötéssel. Vaszilij Ardmackij: A fekete fenyves. Bp., 1960, Belügyminisztérium. Kiadói kissé viseltes papírkötéssel.
15011.

Rufpreis:
800 HUF

15012.

Rufpreis:
800 HUF

15013.

Rufpreis:
1 200 HUF

The Economist - A világ számokban. 2012. Fordította Jutai Péter. Budapest, 2012, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
15014.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF