J. D. Salinger: Kilenc történet. Fordították többen. Modern könyvtár. Bp., 1966, Európa. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a gerince kopott, szakadt, a kötése kissé sérült, a címlapon ajándékozási sorokkal.