Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Herczeg Ferenc: Mesék. Mühlberk Károly rajzaival. Bp.,1922, Singer és Wolfner, 174 p.+3 színes táblával. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró lapokkal (előzéklap-15 p, 146-159 p. között), egy színes tábla hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor