B. Molnár Mária: Kidi kádi falova. D. Róna Emy rajzaival. Bp., 1934, Dante. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső előzéklap és a címoldal kijár, a rajzokat kézzel kiszínezték.