Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

A XX. század könyvművészete. A Magyar Bibliophil Társaság első kiállítása az Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1921. 362. számozott példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb