Bücher: Religion

Zahl der Lose: 55

Balanyi György: Assisi Szent Ferenc. Budapest, 1927, Szent István-Társulat. Korabeli kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
14418.

Rufpreis:
800 HUF

14419.

Rufpreis:
1 000 HUF

John Fleetwood: The Life of our Blessed Lord and Saviour Jesus Christ (Jézus élete) London, é.n., George Virtue. 891 p. Kiadói aranyozott, kopottas bőrkötésben, a gerincén kis sérüléssel. Számos metszettel. Több helyt kisebb ázásnyomok, egy lap sarka hiányzik. / Enlarged edition with artistic illustrations thru-out. Gilt decoration on covers and spine. Raised bands on spine with a minor injury. Scuffmarks, slight crack on the front hinge, mild page tanning. One page suffered minor loss.
14420.

Rufpreis:
800 HUF
15

Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
14421.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés.
14422.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vallási témájú könyvek, 3 db:  Tótfalusi István: Ki kicsoda a Bibliában. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Újszövetségi fogalmi szótár. Bp., é.n, Primo Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.  A keresztény művészet lexikona. Fordította: Harmathné Szilágyi Anikó. Szerk.: Jutta Seibert. Bp., 1994, Corvina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
14423.

Rufpreis:
1 600 HUF

14424.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Révay József: Szentek legendái. Bp., (1926), Franklin-Társulat. Jaschik Álmos illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
14425.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.  festett lapélekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
14427.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Lippay Lajos: A pápaság a világ tükrében. Magyarra átdolgozta, és kiadta Lippay Lajos. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Kiadói félvászon kötés.
14428.

Rufpreis:
1 000 HUF

14429.

Rufpreis:
1 400 HUF

14430.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF