Idegen eredetű vallási szavak és fogalmak szótára. Összeállította: Bölcskei Gusztáv, és Lenkey István. Bp., 2001, Mécs László Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Karner Károly: A felekezetek Magyarországon a statisztika megvilágításában. Theologiai Tanulmányok 14. Debrecen, 1931, Debrecen Szabad Királyi Város-Tiszántúli Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, jó állapotban.
Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban.
Nogáll János: Szentek tudománya. Kispapoknak és miséspapoknak. Nagyvárad, 1897, Szentlászló Nyomdája. Kissé kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.