3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Nagyenyedi Album. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Budapest, 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon, picit kopott gerinccel, fekete-fehér illusztrációkkal.