Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum, 223 p. Kiadói fakó gerincű aranyozott egészvászon kötésben. Fekete-fehér képekkel, és térképekkel illusztrálva. Ex libris bélyegzővel.