Katonai Helyesírási Tanácsadó Szótár. Szerk.: Dr. Kovács József, Fábián Pál, Dr. Szemere Gyula. Budapest, 1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
Nagy Gábor: Páncélos csaták. Budapest, 1966, Zrínyi Katonai Kiadó, 220 p. Kiadói nyl kötés. Számos képpel, térképpel és táblázattal illusztrálva. A borítója kopott. Egy térkép némileg szakadt. Volt könyvtári példány.
Nagy László mk. alez.: Löveg és Fegyverszerkezettan. I. rész. (Belső Ballisztika) Budapest, 1969, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Volt könyvtári példány. Tűzött papírkötés, 59 p.
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.