https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Küche und Garten Zahl der Lose: 24
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1430150
14197
283
0
800
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Somos András, Angeli Lambert: Zöldséghajtatás. Budapest, 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva.
Das Lot is nicht erreichbar
1284153
14198
283
0
1000
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
2 szárnyasokkal kapcsolatos könyv / 2 books about poultry: Landwirtschaftliche Geflügelzucht + Geflügelkrankheiten. Leipzig, 1922. Hachmeister.
Das Lot is nicht erreichbar
1425411
14199
283
0
2000
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Hifner Kálmán, Csák Zoltán: A burgonya tő-, és levélbetegségei, károsodásai. Országos Növényfajtakísérletei Intézet Zsebatlaszai 2. Budapest, 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, számos egészoldalas illusztrációval.
Das Lot is nicht erreichbar
1406251
14200
283
0
1400
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Béla: A sárgadinnye. Budapest, 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, valamint műanyag védőfóliában.
Das Lot is nicht erreichbar
1259248
14201
283
0
1000
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1252575
14202
283
0
1000
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1406780
14203
283
0
2400
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Kerék Mihály: A magyar földkérdés. Budapest, 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1223505
14204
283
0
1000
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kakuk Tibor - Dr. Schmidt János: Takarmányozástan. Bp., 1988, Mezőgazdasági. Kiadói műbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1223955
14205
283
0
5000
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1434964
14206
283
0
1200
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Mezőgazdasági lexikon I-II. Budapest, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Második, teljesen átdolgozott kiadás, 897+944 p. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1465276
14207
283
0
6000
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Simon Tibor: A magyarországi edényes flóra hatázorója. Bp., 2000, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1466444
14208
283
0
1000
Books: Kitchen and garden
Kunstobjekte & Papier
1
Yerecyan, Ara: Orchideák lakásunkban. Göd, 2006, Ara Agentur Kft. Papírkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse