800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Budapest, 1956, Művelt Nép. Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva, intézményi bélyegzővel.