Wilhelm Hausenstein: Rokoko. Französische und deutsche Illustratoren des achtzehnten Jahrhunderts. München, 1918, R. Piper& Co. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, német nyelven. /
Paperbinding, in german language.