Mika Sándor: A hűbériség és a keresztes hadjáratok. Európa lovagkora. ... https://www.darabanth.com/de/282-Fernauktion/282.0/Bucher/Bucher-Geschichte~20/Mika-Sandor-A-huberiseg-es-a-keresztes-hadjaratok-Europa-lovagkora-Nagy-Kepes-Vilagtort~II1458304
1458304
13179
282
Books: History
Beschreibung: Mika Sándor: A hűbériség és a keresztes hadjáratok. Európa lovagkora. Nagy Képes Világtörténet 5. Bp., é.n., Révai. Modern kissé kopottas félvászon kötésnben, számos szövegközti és egészoldalas képpel, köztük hét szÃnes képpel, és három térképpel illusztrálva.
: tánczos_gábor