Gróf Széchényi István gondolatainak gyűjteménye. Válogatta és az utósz... https://www.darabanth.com/de/282-Fernauktion/282.0/Bucher/Bucher-Geschichte~20/Grof-Szechenyi-Istvan-gondolatainak-gyujtemenye-Valogatta-es-az-utoszot-irta-Kornyei-At~II1459422
1459422
13236
282
Books: History
Beschreibung: Gróf Széchényi István gondolatainak gyűjteménye. Válogatta és az utószót írta Környei Attila. Bp., 1991, Ikva. Kiadói aranyozott velúr kötés, kiadói karton tokban. Számozott (2000/ 1150.) példány.
: tánczos_gábor