Werbungen

Zahl der Lose: 46

Fotótörténet fényképek zacskóin elmesélve. 80 db fényképtasak, rajta különböző cégek reklámjaival.
12493.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1906 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1906. március 1.Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és gyári technikai eszközök raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomárúk, Ditmar R.-féle műanyagárúk egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Hungári Könyvnyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borítója megviselt állapotban, kopott, foltos, a gerince sérült, a kötése meglazult, a kötéstáblák belseje és a védőlapok némileg foltosak, de belül rendben van, gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
12494.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balatonfüredi, csopaki borok borcímke gyűjteménye kb 1400 darab, majdnem mind különféle lapokon, igényesen prezentálva / Collection of Hungarian wine labels
12495.

Rufpreis:
12 000 HUF

Badacsonyi borok több száz darabos magyar borcímke  gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels
12496.

Rufpreis:
8 000 HUF

12497.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

cca 1930 Schuler József R.T. nagyon szép állapotú díszes ceruza doboz, belül a gyár képével
12498.

Rufpreis:
6 000 HUF

Egri borok több mint ezer darabos magyar borcímke gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels
12499.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dél.balatoni borvidék Óriási, Kb 1100 darabos magyar borcímke gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels
12500.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Kiskőrösi borvidék Kb 700 darabos magyar borcímke gyűjtemény. Mind különféle. / Collection of Hungarian wine labels
12501.

Rufpreis:
8 000 HUF

116 darabos borcímke gyűjtemény, benne sok 1960 környékéről. Albumban / Collection of 116 wine-labels
12502.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF