Herendi virágmintás porcelán áttört tálka, kézzel festett, kisebb kopá... https://www.darabanth.com/de/282-Fernauktion/282.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~13/Herendi-viragmintas-porcelan-attort-talka-kezzel-festett-kisebb-kopas-nyomokkal-az-aranyoz~II1441942
1441942
11080
282
Beschreibung: Herendi virágmintás porcelán áttört tálka, kézzel festett, kisebb kopás nyomokkal az aranyozott széleken, jelzett, 13x10x3 cm.
: vörös_iván