1922 Díjtalan utazási-, fénykép nélküli igazolvány Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. összes városi vasúti vonalaira, a földalatti vasút kivételével, 12 bélyeggel, megviselt, kopottas, foltos vászon kötésben.