https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 130
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1295646
13409
281
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Puhr Lajos: Sebészi pathologia. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói foltos-szakadozott papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1145212
13410
281
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1246609
13412
281
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1244148
13413
281
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kissé kopottas kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240029
13414
281
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Fritz Kahn: Nemi életünk. Bp., é.n., Attika. 380 p. Kiadói kissé sérült félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1263332
13415
281
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. I. Európa, 247 szövegközti képpel. Budapest, 1925, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Elvált gerincű kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1263228
13416
281
0
14000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
Das Lot is nicht erreichbar
1244157
13417
281
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Szvesnyikov: Az üveg titka. Győry Miklós rajzaival. Bp. 1948. Szikra. 191 p. Kiadói papírkötésben, kopottas gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1244981
13418
281
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Leo Graetz: Kurzer Abriss der Elektrizität. Stuttgart, 1906, Veralg von J. Engelhorn. 194 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240714
13419
281
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1178548
13420
281
0
9000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség útja c, sorozat 5 kötete, Társasdalom, Élővilág és a történelmi kötetek, Aranyozott félbőr kötésben, egy részük kissé vagy jobban hibás, de van nagyon jó állapotú is.
Das Lot is nicht erreichbar
967674
13421
281
0
6000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse