Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 130

Rédei György (szerk.): Magyar közutak. Budapest, 1974, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium Közúti Főosztálya. Kiadói papírkötés, számos fotóval illusztrálva.
13397.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.
13398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal, ex libris-szel.
13399.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Bucsányi Gyula: Napfürdőzés és a napfény gyógyhatása. Budapest, é.n., Novák Rudolf és társa, 102+2 p. Kiadói szakadozott papírkötés, pár lap kijár.
13400.

Rufpreis:
1 400 HUF

13401.

Rufpreis:
3 000 HUF

Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. Kiadói picit kopott, foltos aranyozott egészvászon kötés.
13402.

Rufpreis:
1 800 HUF

13403.

Rufpreis:
1 200 HUF

13404.

Rufpreis:
6 000 HUF

Környezetvédelmi Lexikon I-II. Szerk.: Láng István. Budapest, 1993, Akadémiai Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13405.

Rufpreis:
1 000 HUF

A technika csodái. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., 1923, Franklin. 262 p. Kiadói, kopottas félvászon-kötésben.
13406.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ernst Haeckel: Az élet csodái.II. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1911, Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon kötésben.
13407.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel. Kiadói foltos félvászonkötésben.
13408.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF