Rédei György (szerk.): Magyar közutak. Budapest, 1974, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium Közúti Főosztálya. Kiadói papírkötés, számos fotóval illusztrálva.
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal, ex libris-szel.
Dr. Bucsányi Gyula: Napfürdőzés és a napfény gyógyhatása. Budapest, é.n., Novák Rudolf és társa, 102+2 p. Kiadói szakadozott papírkötés, pár lap kijár.
Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes utóda m. kir. egyetemi könyvkereskedő. Kiadói félvászon-kötésben. A könyv gerince sérült.
Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel. Kiadói foltos félvászonkötésben.