13365.
Beendet 280. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 600 HUF
Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): Klinikai diagnostika. Az összes betegvizsgáló módszerek, a szövettani, vegyi és bakteriologiai eljárások kézikönyve II. Szerk.: Dr. Tauszk Ferencz. Budapest, 1894, Dobrowsky és Franke. Korabeli félvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, kissé szakadt címoldallal, kissé sérült, javított kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal, szövegközti illusztrációkkal.