Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Bencsik József: Az emberi kötelességek rajzolattya rövid erkölcsi oktatásokban. Pozsony, 1818, Belnay Örökösseinek Betűivel. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán sérüléssel, a címoldal hátulján a Bábolna Ménesbirtok viaszpecsétjével: K. Gestütts Commando Zu Babolna

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg