Tétel

Katalognummer:

11024.
Beendet 280. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

cca XVIII. század második fele: Le boufon des chasseurs, Jean Moyreau (1690-1762) után metszette: P. Wowermens - I. Wachsmouth, rézmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, körbevágva (?), a fa kereten kisebb sérülésekkel, 19x28.5 cm. / cca second part of the XVIII. century Le boufon des chasseurs, etched by P. Wowermens - I. Wachsmouth after Jean Moyreau (1690-1762), copper engraving, paper, in paspartu, in woodframe, cut it around (?), with some little damages on the frame, 19x28.5 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván