Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1441240
11115
280
cca 1910 "Gundel" feliratú porcelán tányér, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 1259948
11116
280
Aquincumi cipőfűzőt kötő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 11 cm
1442239
11117
280
Haviland Limoges mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan 1428412
11118
280
4400
Villeroy & Boch porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 1445251
11119
280
Unterweissbach váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:18 cm
1442194
11120
280
Romanov Collection teás csésze és alj + süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan 1442249
11121
280
Weimar mokkás cséze és alj, matricás, jelzett, hibátlan 1442294
11122
280
Schumann áttört szélű mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan 1442176
11123
280
Schumann áttört szélű mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan 1442377
11124
280
Tettau Bavaria mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan 1442221
11125
280
Wedgwood mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan 1442092
11126
280
Jelzett 10 db gyűszű, matricás, hibátlan, eredeti dobozukban, h:2 cm (10×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF