Porzellan

Zahl der Lose: 76

cca 1910 "Gundel" feliratú porcelán tányér, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
11115.

Rufpreis:
1 800 HUF

Aquincumi cipőfűzőt kötő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 11 cm
11116.

Rufpreis:
800 HUF

Haviland Limoges mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11117.

Rufpreis:
1 600 HUF

Villeroy & Boch porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11118.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Unterweissbach váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:18 cm
11119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Romanov Collection teás csésze és alj + süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan
11120.

Rufpreis:
2 400 HUF

Weimar mokkás cséze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11121.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

Schumann áttört szélű mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11122.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

11123.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tettau Bavaria mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11124.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wedgwood mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11125.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Jelzett 10 db gyűszű, matricás, hibátlan, eredeti dobozukban, h:2 cm (10×)
11126.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF