Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1445254
11103
280
Hollóházi olvasó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1445227
11104
280
Hollóházi BSE palack, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm 1445217
11105
280
Hollóházi lány párnával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm 1445220
11106
280
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1445213
11107
280
Hollóházi korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm 1444511
11108
280
Hollóházi váza, jelzett, hibátlan, m:16 cm 1445281
11109
280
Hollóházi doboz, matricás, jelzett, hibátlan, 13×8 cm 1445329
11110
280
Hollóházi népi motívumos virágmintás tányér, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, a Weiss Manfréd Vas- és Fémművek logójával, d: 24 cm 1444372
11111
280
Hollóházi emeletes süteménytartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:33 cm, d:25 cm 1440344
11112
280
Hollóházi kottát olvasó hölgy és mandolinon játszó ifjú (2db) kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm (2×) 1259910
11113
280
Hollóházi mókus, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm
1441252
11114
280
Hüttl Tivadar porcelán tányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF