Porzellan

Zahl der Lose: 76

Hollóházi olvasó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11103.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi BSE palack, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi lány párnával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
11105.

Rufpreis:
1 600 HUF
19

Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
11107.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi váza, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi doboz, matricás, jelzett, hibátlan, 13×8 cm
11109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi népi motívumos virágmintás tányér, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, a Weiss Manfréd Vas- és Fémművek logójával, d: 24 cm
11110.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi emeletes süteménytartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:33 cm, d:25 cm
11111.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kottát olvasó hölgy és mandolinon játszó ifjú (2db) kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm (2×)
11112.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi mókus, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm
11113.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hüttl Tivadar porcelán tányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
11114.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF